Porady

hydroizolacja-z-botament-md1-speed-instrukcja-ulozenia

Hydroizolacja z BOTAMENT MD1 speed - instrukcja ułożenia

Hydroizolacja z BOTAMENT MD1 speed z wykorzystaniem maty. Zobacz jak prawidłowo wykonać hydroizolację. Zapraszamy na film!

Zobacz więcej
gotujemy-podhalanskie-potrawy-z-szefem-kuchni-arkadiuszem-wilamowskim-ambasadorem-marki-ambition

Gotujemy Podhalańskie potrawy z szefem kuchni Arkadiuszem Wilamowskim - ambasadorem marki Ambition

Dziś odcinek specjalny - gotowanie na polanie przed górską chałupką z szefem kuchni Arkadiuszem Wilamowskim – ambasadorem marki Ambition, który zdradzi nam tajniki Podhalańskiej kuchni. Każdy kto odwiedza Zakopane obowiązkowo powinien spróbować Kwaśnicy oraz Moskali z Tatrzańskim pstrągiem. Zobaczcie jak przy pomocy naczyń i akcesoriów kuchennych marki Ambition można łatwo i pysznie przygotować te regionalne górskie potrawy. Film został zrealizowany w miejscu – Chałupki pod Giewontem Murzasichle.

Zobacz więcej
montaz-murku-gabionowego-zenturo-super-od-betafence

Montaż murku gabionowego Zenturo Super od BETAFENCE

Zobacz jak prawidłowo wykonać montaż murku gabionowego Zenturo Super. Zapraszamy na film!

Zobacz więcej
montaz-przeslon-nylofor-screeno-line-od-betafence

Montaż przesłon Nylofor Screeno Line od BETAFENCE

Zobacz jak prawidłowo wykonać montaż przesłon Nylofor Screeno Line. Zapraszamy na film!

Zobacz więcej
twoja-kostka-stracila-blask-poznaj-jurga-protect-color

Twoja kostka straciła blask? Poznaj JURGA Protect Color!

JURGA Protect Color - Jednoskładnikowy impregnat koloryzujący, szybkoschnący, przeznaczony do malowania, odświeżania koloru i renowacji kostki brukowej. Impregnat posiada właściwości hydrofobowe i zwiększoną odporność na oleje i zabrudzenia użytkowe. Do stosowania zewnętrznego. Odporny na czynniki atmosferyczne (woda, śnieg, sole odladzające, UV). Produkt zalecany jest do impregnacji powierzchni chłonnych takich jak: kostka brukowa, galanteria betonowa, cegła klinkierowa. Dostępne kolory: czerwony, szary, grafitowy, jasny szary, żółty, brązowy.

Zobacz więcej
chcesz-odnowic-cegle-impregnacja-z-jurga-krok-po-kroku

Chcesz odnowić cegłę? Impregnacja z JURGĄ krok po kroku

JURGA PROTECT BT to jednoskładnikowy, gotowy do użycia, głęboko penetrujący impregnat na bazie najwyższej jakości rozpuszczalników, silanów i siloksanów. Przeznaczony do zabezpieczania starych jak i nowych cegieł ceramicznych, klinkierowych, ręcznie formowanych, dachówek klinkierowych i cementowych.

Zobacz więcej
baterie-lazienkowe-algeo-black-czarny-design-od-ferro

Baterie łazienkowe ALGEO BLACK - Czarny design od FERRO!

Baterie łazienkowe ALGEO BLACK - FERRO. Uwielbiana przez użytkowników linia Algeo została rozbudowana o wersję czarną – Algeo Black. Klasyczna forma, płaska powierzchnia uchwytu, lekko zwężająca się ku środkowi budowa korpusu to uniwersalna stylistyka, którą z łatwością dopasujesz do każdego wnętrza. Delikatne chromowane detale ożywiają jej prostą formę i dodają uroku. Baterie łazienkowe Algeo Black w modnym, czarnym wykończeniu stanowią doskonały początek kompletowania wyposażenia łazienkowego. Wzory i faktury ścian możemy wówczas dobierać w zależności od gustu i naszych potrzeb.

Zobacz więcej
poznaj-grunt-odcinajacy-sopro-sg-602

Poznaj grunt odcinający Sopro SG 602!

Jednoskładnikowy, niezawierający rozpuszczalników podkład gruntujący na bazie wysokiej jakości żywicy syntetycznej na podłoża o dużej i zróżnicowanej chłonności (w tym szczególnie na jastrychy anhydrytowe i tynki gipsowe) oraz na podłoża niechłonne. Polecany pod następnie nakładane mineralne zaprawy klejowe, wylewki samopoziomujące, masy szpachlowe i uszczelnienia zespolone. • Redukuje nadmierną chłonność i wyrównuje zróżnicowaną chłonność podłoża • Działa odcinająco na wnikanie w podłoże wilgoci z zaprawy cementowej • Wzmacnia piaszczące powierzchnie i wiąże pyły zwiększając przyczepność kolejnych nakładanych warstw • Prowadzenia następnych prac po 2-5 godzinach od zagruntowania • W zależności od zastosowania, możliwość rozcieńczania wodą • Do stosowania wewnątrz pomieszczeń, na ściany i podłogi, w tym również na powierzchnie z ogrzewaniem podłogowym i ściennym. • Zmniejsza ryzyko tworzenia się na powierzchni wylewek samopoziomujących pęcherzyków powietrza

Zobacz więcej
PSB Mrówka Tarnobrzeg
Siedziba:
ul. Sikorskiego 86, 39-400 Tarnobrzeg
Telefon: 15 823 91 70
E-mail: Formularz kontaktowy
NIP: 864-000-19-00
REGON: 830021650