Porady

ulga-termomodernizacyjna

Ulga termomodernizacyjna

Remont domu należy bardzo kosztownych przedsięwzięć, szczególnie jeśli jego celem jest poprawa efektywności energetycznej budynku. Ulga termomodernizacyjna to sposób na odzyskanie części zainwestowanych pieniędzy w termomodernizację budynku.

Zobacz więcej
kleje-do-styropianu

Kleje do styropianu

Na ostateczny efekt prac związanych z ociepleniem budynku wpływają nie tylko wybrane materiały izolacyjne, ale także produkty chemii budowlanej. W przypadku zastosowania ocieplenia ze styropianu ważny jest rodzaj kleju, jakim izolacja ta jest mocowana do ścian. Zobaczmy, jakie produkty mamy do wyboru.

Zobacz więcej
bujajac-pod-sufitem

Bujając pod sufitem

Lato w domu? Cóż, bywa i tak. Nie zawsze plany wakacyjne udaje się zrealizować po naszej myśli. Ale letni czas w pieleszach można sobie uprzyjemnić. Relaks w postaci błogiego kołysania, czemu nie?

Zobacz więcej
jak-urzadzic-domowa-silownie

Jak urządzić domową siłownię

O tym, że kondycja fizyczna ma wpływ na nasze samopoczucie wiedzą wszyscy – jednak, by ćwiczyć, trzeba mieć nie tylko motywację. Do ćwiczeń zachęci nas również odpowiednio zorganizowana mała siłownia w domu.

Zobacz więcej
mcm-we-wnetrzu-demokratycznie

MCM we wnętrzu demokratycznie!

Otwarta przestrzeń, światło naturalne i lekkie formy mebli to dominująca dzisiaj estetyka wyposażenia wnętrz. Odnajdziemy ją również w nawiązaniach do popularnego także w Polsce stylu z połowy XX wieku.

Zobacz więcej
letnia-akcja-strych-i-piwnica

Letnia akcja - strych i piwnica!

Trudno doszukać się w nich dzisiaj cennych skarbów kojarzonych ze strychami czy piwnicami naszych babć. Za to niemal w każdym domu jest tam niezła graciarnia! Lato to doskonała pora, by pozbyć się części swoich wątpliwych gromadzonych latami skarbów.

Zobacz więcej
sposoby-na-szybki-i-malo-kosztowny-remont-podlogi

Sposoby na szybki i mało kosztowny remont podłogi

Remont podłogi to duże przedsięwzięcie wymagające od nas dobrej organizacji prac oraz dużych wydatków. Dzisiaj wymiana posadzki nie jest taka trudna – wystarczy wybrać odpowiednie materiały, by była efektowna i nie kosztowała zbyt wiele. Tani remont podłogi możemy wykonać nawet samodzielnie.

Zobacz więcej
kolor-trafnie-dobrany

Kolor trafnie dobrany

Zmiana kolory ścian czy sufitu pozwala zupełnie - i co ważne niewielkim kosztem - odmienić charakter wnętrza. Jednak przy wyborze farby nie należy kierować się wyłącznie własnym gustem. Jak dobrać odpowiedni odcień, aby efekt był zadowalający?

Zobacz więcej
PSB Mrówka Tarnobrzeg
Siedziba:
ul. Sikorskiego 86, 39-400 Tarnobrzeg
Telefon: 15 823 91 70
E-mail: tarnobrzeg@psbmrowka.com.pl
NIP: 864-000-19-00
REGON: 830021650